Organizacja szkoły

Nauczyciele

ZSGE > Organizacja szkoły > Nauczyciele
Grupowe zdjęcie nauczycieli

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

Łuczyńska Krystyna

Niemczynowicz Karol

Buda Izabela

Chęcińska Izabela

Chlebowski Wojciech

Cichocka Beata

Ciesielczyk Mariusz

Dawid Andrzej

Dunaj Robert

Kaczmarek Jacek

Kamiński Adam

Kępara Arkadiusz

Kozłowska Justyna

Krzymiński Paweł

Lipska Ewa

Mazgajczyk Adam

Mijalski Jerzy

Nierychły Andrzej

Paluszyński Piotr

Papis Jacek

Piekarczyk Piotr

Przybylski Arkadiusz

Sękowski Adrian

Strzeliński Andrzej

Szurgot Michał

Szymczak Sławomir

Woźniak Marta

Wrzaskowska Urszula

Wrzesińska Dorota

Zajdel Arkadiusz

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Bryl Waldemar

Przybylska Urszula

Antoniak Przemysław

Baniecka Sylwia

Barancewicz-Kaszubowska Beata

Bełza-Kudełka Monika

Biadasiewicz Arleta

Bielińska-Spodobalska Justyna

Bober Barbara

Burakowska Anna

Byczyńska Iga

Chelińska Justyna

Chmielewska Marlena

Chojnacki Zenon

Cichos-Woźniak Natalia

Czaja Elżbieta

Czajka Jolanta

Czerwczak Dawid

Czyńska Ewa

Czyściecka Magdalena

Dewicka Małgorzata

Drążek Agnieszka

Gawrońska Anna

Gotowała Małgorzata

Gradowski Marcin

Graniczny Marek

Grzelak-Lewandowska Małgorzata

Hardel-Jabłońska Katarzyna

Hopen Leszek

Hryniuk Małgorzata

Jakubowicz Krystyna

Jankowski Miłosz

Jaszczak Roman

Jurczak Radosław

Kacprzak Izabela

Kaliszewska Emilia

Kamiński Janusz

Karmowski Marek

Kawalkiewicz Magdalena

Klauze-Mroczyńska Renata

Klyszcz Jerzy

Koszela Żaneta

Kościelniak-Rychlik Sylwia

Kowalski Tomasz

Kubacka Magdalena

Kucner Radosław

Lamprycht Agnieszka

Lenard Elżbieta

Lesień Ewa

Lewandowska Magdalena

Łusiaczyk Wioletta

Maciuszek-Ryznar Ludmiła

Majewska Anna

Malak-Chmielewska Joanna

Marszał Beata

Michalska Karolina

Mikołajczyk Karolina

Nowak Małgorzata

Nowinowski Dariusz

Nurzyńska Agnieszka

Pacześna Kamila

Papis Ewa

Pigulska Agata

Poturała Wioletta

Pudlewska Iwona

Raczyńska Andżelika

Rak Joanna

Ramecka Iwona

Roszak Arkadiusz

Rudzki Kamil

Sałata Sandra Katarzyna

Sienkiewicz Karolina

Sobczak Wojciech

Spera Magdalena

Sztylka Łukasz Paweł

Szyjkowska Karolina

Szymanowska Karolina

Szymańska Magdalena

Śniegowska-Szmaj Agnieszka

Trzusło Agnieszka

Tycz Agata

Tylkowska Monika

Urbaniak Krzysztof

Waligóra Ewa

Wawrzyniak-Smucerowicz Agnieszka

Wesołowska Marzena

Wiatrowska-Pers Maria

Wlazło Beata

Wrzesiński Radosław

Zalewska Aleksandra

Zawadzka Danuta

Żurański Robert

Żyto Juliusz