O szkole

Partnerzy szkoły

ZSGE > O szkole > Partnerzy szkoły

SHERMAN

logo firmy KRAMP

SHERMAN sp. z o.o. to firma mająca doświadczenie w obsłudze inwestycji przemysłowych w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej. Uczniowie realizują praktyczną naukę zawodu, biorą udział w wykładach, wyjazdach i zajęciach w siedzibie przedsiębiorstwa. Sherman to także sponsor nagród dla najzdolniejszych uczniów.

ESA Trucks Polska Sp. z o.o.

logo firmy KRAMP

Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF z siedzibą w Komornikach k. Poznania. W ramach współpracy, uczniowie realizują praktyczną naukę zawodu w oddziale firmy w Modle Królewskiej, biorą udział w wykładach, wyjazdach i zajęciach w siedzibie przedsiębiorstwa. ESA Trucks to także sponsor nagród dla najzdolniejszych uczniów, zwłaszcza kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

Elektrobudowa Sp. z o.o.

Elektrobudowa jest nowoczesnym zakładem posiadającym stanowiska umożliwiające kształcenie w obszarze praktyk zawodowych uczniów naszej szkoły w następujących zawodach: technik elektronik, technik elektryk, technik informatyk, technik mechatronik.

Elektrobudowa wzbogaca techniczną bazę dydaktyczną szkoły, wyposażając stanowiska szkoleniowe w nowoczesne urządzenia wykorzystywane w procesie nauczania.

Program Sp.j.

W ramach współpracy z firmą uczniowie z klas technikum odbywają miesięczne praktyki zawodowe w zawodach technik elektronik i technik informatyk. W czasie procesu kształcenia uczniowie wykonują pracę związaną z systemami komputerowymi oraz uczestniczą w procesie wykonywania usług serwisowych przez Firmę.

Konrad Sp. z o. o.

W ramach współpracy z firmą uczniowie z klas technikum odbywają miesięczne praktyki zawodowe w zawodach technik elektronik i technik informatyk. W czasie procesu kształcenia uczniowie naprawiają komputery oraz urządzenia peryferyjne współpracujące z nimi oraz uczestniczą w serwisowaniu urządzeń elektronicznych instalowanych przez firmę.

SEP Oddział Koniński

http://www.sep.konin.pl/

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu

Najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki. W szkole funkcjonują dwie sale pod patronatem SKwP

<